The Grove Villa

  • 62 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

The Grove Villa Edinburgh bevindt zich op 4 km afstand van de Camera Obscura en World of Illusions en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

De woning is ingericht met een bureau, evenals een stenen open haard. Gasten kunnen ook genieten van een eetgedeelte, samen met een flatscreen TV met satellietzenders. De gesitueerde in Edinburgh The Grove Villa biedt een apart toilet en een douche, evenals comfortvoorzieningen zoals een haardroger en handdoeken.

De villa heeft een eetgedeelte met een waterkoker, een koelkast en een oven. Mr So Chinese Takeaway serveert Chinese gerechten en is op loopafstand van ongeveer 5 minuten gelegen.

De Arthur's Seat hike is net om de hoek bij de villa gelegen, en Parker Road busstation is op loopafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan. Deze villa bevindt zich op 3 km van de Sint-Gileskathedraal en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen. The Grove Villa biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving en ligt op 3 km afstand van het treinstation Edinburgh Waverley.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Grove Villa Edinburgh
Georgian Townhouse In City Centre
Mobiele prijsaanbieding

Georgian Townhouse In City Centre

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
3.2 km van de accommodatie
Cottage
Mobiele prijsaanbieding

Cottage

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
4.4 km van de accommodatie
USD 515 USD 464
per nacht
Blossom Mansion
Mobiele prijsaanbieding

Blossom Mansion

7.7 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Edinburgh Luchthaven
    32 km

    Treinstations

    Edinburgh Waverley Railway Station
    3,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerD,EH-63563-F
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Hoeveel kost een verblijf in The Grove Villa?
      De prijs voor een overnachting in The Grove Villa is £563.
    • ❓
      Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van The Grove Villa?
      De dichtstbijzijnde restaurants van The Grove Villa zijn Mr So Chinese Takeaway restaurant, dat Chinese gerechten serveert, evenals The Boathouse restaurant beroemd voor Britse keuken.
    • ❓
      Biedt de villa een aangewezen werkplek?
      De villa heeft een handige schrijftafel.
    • ❓
      Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij The Grove Villa?
      Gasten kunnen de Camera Obscura en World of Illusions bezoeken, gunstig gelegen binnen 10 minuten met de auto weg van The Grove Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Edinburgh Luchthaven
    32 km

    Treinstations

    Edinburgh Waverley Railway Station
    3,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Grove Villa Edinburgh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten